Ким працюють інженери? Де, як і за які гроші?
Ці та інші питання обговорюємо на зустрічах з випускниками та стейкхолдерами факультету ракетно-космічної техніки.
📅 26 березня
🚀 Долучайтеся: ПРИЄДНАТИСЯ ДО ЗУСТРІЧІ
Зустрічі розділені по напрямках:
🕐 14:00 — Інженерні професії майбутнього (про композити, 3D-моделювання та зелену енергетику).
🕐 15:00 — Безпілотники та ракети на зараз та для мирних часів.
🕐 16:00 — Математика в IT, інжинірингу, бізнесі.
🕐 17:00 — Що таке геодезія та космічний моніторинг Землі.
📞 Дзвоніть, якщо є питання: +380 67 797 69 81
P.S.: якщо ви наш випускник і маєте трохи вільного часу, то ми вас дуже просимо приєднатися. Ваш досвід та поради є дуже цінними для майбутніх інженерів.
🌐 НАШ САЙТ
Відеоматеріали
Ким працюють інженери?